Aktualności i wydarzenia

Szybszy i prostszy montaż podwieszanej miski WC i bidetu dzięki EasyFit 2.0

Nowy system EasyFit 2.0 sprawia, że montaż jest prosty, oszczędza czas i eliminuje błędy.

Dzięki systemowi mocowania EasyFit 2.0 firma LAUFEN w znaczący sposób ułatwia montaż toalet i bidetów wiszących. Pracę tę może wykonać jedna osoba bez pomocy i specjalistycznych narzędzi. Zalety te mają istotne znaczenie  zwłaszcza w przypadku dużych inwestycji.

Inteligentna integracja

System EasyFit 2.0 składa się z gotowych elementów montażowych, które umożliwiają montaż wiszącej miski WC czy też bidetu w krótkim czasie. Wszystko za sprawą tego, iż długość dołączonych w zestawie prętów montażowych ma odpowiednią długość do danej miski WC lub bidetu. Eliminuje to konieczność ich przycinania na miejscu. Ponadto nowo opracowany system zatrzasków bezpiecznie mocuje toaletę do ściany, podczas procesu montażu.

Montaż przez jedną osobę w kilku prostych krokach

EasyFit 2.0 upraszcza każdy etap instalacji i zapobiega błędom. Dzięki temu całkowity czas instalacji toalet jest znacznie zredukowany. EasyFit 2.0 to przede wszystkim:

  • Mniej wysiłku
  • Mniej błędów
  • Niższe koszty
system easyfit 2.0

W trosce o środowisko

System EasyFit 2.0 znacznie zmniejsza również odpady z tworzyw sztucznych, które powstają podczas przycinania prętów mocujących.. Zgodnie z obliczeniami LAUFEN, odpady te mogę sumować się do około 26 km plastiku rocznie.