Wybierz kraj

Ceramika łazienkowa​

LAUFEN Clean Coat

Innowacyjna powłoka uszlachetniająca powierzchnię ceramiki. Maksimum higieny w Twojej łazience.

SAPHIRKERAMIK®

Ceramika w nowej, rewolucyjnej formule, pozwalająca tworzyć plastyczne kształty bez ograniczeń​.

Vortex Silent Flush

Poznaj innowacyjny system cichego i skutecznego spłukiwania​.

Bezkołnierzowe miski wc w ofercie Laufen

Technologia Rimless w ofercie Laufen występuje teraz w odsłonach: Ilbagnoalessi One, Palomba collections, Kartell by Laufen, VAL, PALACE, PRO, PRO S, PRO LIBERTY.

Szybszy i prostszy montaż podwieszanej miski WC i bidetu dzięki EasyFit 2.0

Nowy system EasyFit 2.0 sprawia, że montaż jest prosty, oszczędza czas i eliminuje błędy.

Saphirkeramik® – plastyczna I ekologiczna ceramika nowej generacji, tylko w marce Laufen

SAPHIRKERAMIK® czyli ceramika w nowej rewolucyjnej formule, która nie tylko pozwala tworzyć plastyczne kształty bez ograniczen, ale jest niskokosztowa w produkcji i mniej eksploatuje środowisko naturalne. Innowacyjna receptura SaphirKeramik® pozwala na swobodę w projektowaniu.

Umywalka podwójna, czyli łazienka dla dwojga według marki Laufen

Wyjątkowe kolekcje marki Laufen, które sygnowane są przez najlepszych projektantów oferują również modele umywalek dla par. To funkcjonalne rozwiązanie może być propozycją dla zwolenników takich rozwiązań nie tracąc swojego oryginalnego designu.

Nowczesne technogie w miskach wc. Design ułatwiający życie

Nowoczesne technologie zazwyczaj kojarzą się nam ze sprzętem elektronicznym. Czy możemy więc o nich mówić w innym kontekście, np. łazienki? Firma Laufen od lat udowadnia, że jest to możliwe, wprowadzając nie tylko innowacyjne materiały i technologie ale także systemy ułatwiające montaż czy też codzienne użytkownie łazienki.

Nowoczesne technologie w Twojej łazience. W trosce o zrównoważony rozwój

Produkując ceramiczne produkty wyposażenia łazienki LAUFEN łączy tradycję i innowacyjność, zapewniając tym samym najwyższą jakość oferowanych towarów.

Miski WC Rimless – mniej znaczy więcej

Większa higiena i optymalne spłukiwanie dzięki systemowi rimless zastosowanemu w miskach wc LAUFEN. Miski wc rimless pozbawione są wewnętrznego kołnierza spłukującego.

Oszczędne spłukiwanie, w trosce o domowy budżet i środowisko

Łazienka to pomieszczenie w domu, mieszkaniu, w którym zużywamy najwięcej wody. Na samo spłukiwanie toalety gospodarstwo domowe zużywa średnio nawet 30% wody.