Aktualności i wydarzenia

Najnowsza wersja toalety myjącej Navia marki Laufen teraz z nowymi funkcjami już dostępna.

Marka Laufen wciąż rozwija swoje produkty. Teraz proponuje lepszą wersję toalety myjącej, która oferuje nową higieniczną funkcję mycia damskiego.

Intymne mycie czystą wodą jest znacznie bardziej higieniczne, a jednocześnie zapewnia przyjemną czystość i świeżość, co podkreślają nawet lekarze. Dlatego Laufen rozwinął możliwości toalety myjącej wprowadzając funkcję mycia damskiego dla naszego komfortu i dbałości o zdrowie. Tradycyjne podejście do higieny intymnej bowiem obarczone jest ryzykiem wywołania infekcji, a nawet chorób.

Dlatego istniejąca na rynku toaleta myjąca Cleanet Navia wyposażona jest w funkcję natrysku damskiego. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać dwie sekundy pokrętło sterujące, a dysza myjąca ustawia się stosownie do potrzeb obmywając delikatne ciało. Ponadto w tej funkcji dostępna jest oscylacja pozwalająca na jeszcze dokładniejsze mycie, a tym samym zachowanie higieny i zdrowia.

Navia Laufen

Bez toalety myjącej nie możemy dziś wyobrazić sobie łazienki przyszłości. Toalety myjące zapewniają niezastąpioną higienę, bo przy użyciu wody. Chociaż trend przyszedł do nas z dalekiej i nowoczesnej Japonii, to jednak Laufen zadbał o zaspokojenie naszych europejskich gustów. Dlatego miska wc toalety myjącej ma piękną minimalistyczną formę i nie różni się od standardowej miski wc. Ponadto szwajcarska precyzja i dokładność sprawdziła się w zastosowaniu zaawansowanej technologii, dyskretnie ukrytej w ceramicznym korpusie.

Ten minimalistyczny design zapewnia również łatwe utrzymanie w czystości. Bezkołnierzowe rozwiązanie Rimless oraz higieniczna powłoka LCC sprawiają, że nie gromadzi się brud i kamień oraz nie namnażają się bakterie. To niezastąpiony, nowy wymiar higieny.

Laufen Navia toaleta myjąca

Rozwiązanie przekonuje do siebie także ze względu na łatwe, intuicyjne sterowanie funkcjami, z pozycji przycisku bocznego i rozszerzonymi z aplikacji. Dzięki silnemu strumieniowi wody toaleta myjąca Navia myje szybko, delikatnie i dokładnie zarazem. Właściwie dobrane natężenie strumienia wody zapewnia lepszą jakość, komfort oraz przyjemność mycia.

Gdy toaleta nie jest wykorzystywana, ramię natrysku schowane jest w pierścieniu umieszczonym w ceramice. Przed każdym użyciem oraz po nim element ten jest przepłukiwany, a w razie konieczności w prosty sposób można dokonać wymiany. Układ doprowadzania wody jest regularnie odkamieniany, co ma wpływ na czystość miski WC, zwiększoną higienę i jej niezawodne działanie przez długie lata.

Dyskretna lampka LED znajdująca się na spodzie toalety myjącej Navia informuje użytkownika, kiedy powinna zostać przeprowadzona funkcja odkamieniania.

Łatwodemontowalna, wytrzymała, trwała deska WC zamyka się cicho i delikatnie. Prosty montaż- łatwa i szybka instalacja toalety myjącej Navia jest możliwa dzięki sprawdzonemu, wstępnie zamontowanemu systemowi montażowemu. Rozwiązanie to gwarantuje również łatwy demontaż toalety w celach serwisowych. Toaleta myjąca Navia to kwintesencja higieny i minimalizmu.

Harmonia formy i prostoty to nasze marzenie o perfekcji – tak o toalecie myjącej Navia mówi jej projektant- Peter Wirz.