Biuro prasowe

Kartell by LAUFEN – Moda i kolor w salonie łazienkowym

Dwie charakterystyczne osobowości w świecie designu – kultowa marka mebli z tworzywa Kartell oraz marka, która rewolucjonizuje świat łazienki - Laufen, oferują nowe, zaskakujące propozycje.

Kartell – włoska, kultowa i barwna marka wnosi do łazienki nieskończoną różnorodność aranżacji i kompozycji kolorystycznych zgodnie z najnowszymi trendami. W połączeniu z marką Laufen, która ma ponad 125 lat doświadczenia w produkcji kolekcji łazienkowych i współpracy z projektantami tworzą koncepcję łazienki w wielu najmodniejszych odsłonach.

W kolekcji KartellbyLaufen znajdziemy od monochromatycznych, krystalicznie przeźroczystych, poprzez czarne i kolorowe propozycje po złote w stylu glamur. Wszystkie odzwierciedlają trendy modowe w wielu odsłonach. Każdy może znaleźć swój ulubiony styl. Transparentne tworzywo mebli i dodatków nadaje lekkości przestrzeni i optycznie jej nie ogranicza. Przenikające przez ścianki mebli światło nadrukowuje wzory i cienie wywołując pozytywne emocje i dobry nastrój.

Wyrazistą i minimalistyczną geometrię umywalek i wanien łagodzą przenikające formy mebli i dodatków. Umywalki są optycznie lekkie, ponieważ wykonane są z rewolucyjnej ceramiki SaphirKeramik®, a modele wanien z wyjątkowego miłego w dotyku materiału konglomeratowego Sentec.

Marka Kartell to rodzinna firma, która tworzy historię wzornictwa i rewolucjonizuje rynek wyposażenia wnętrz już od 60 lat. Z drugiej strony marka Laufen, szwajcarska, wiarygodna, wyznaczająca standardy jakości. Przez 125 lat istnienia wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w kreowaniu przestrzeni łazienkowej oraz innowacyjnym podejściem do produkcji. Połączenie tych dwóch sił i designerów: Ludovica+Roberto Palomba sprawiło, że powstała zapierająca dech kolekcja, której nowe odsłony zaskakują i oferują najmodniejsze koncepcje łazienkowe.