Biuro prasowe

Idealny duet w twojej łazience – olśniewające i spójne linie modeli z kolekcji The New Classic.

Neoklasyczne kształty kolekcji The New Classic szczególnie prezentują się w wolnostojącej wannie oraz umywalce nablatowej. Cała kolekcja została stworzona z najnowocześniejszych materiałów. To połączenie nostalgicznego designu przeszłych epok, ale przy użyciu najlepszych nowych technologii i materiałów.

Wanna ma opływowy kształt i charakterystyczną linię retro. Stanowi swoistą rzeźbę w łazience. Klasyczny kształt nie byłby możliwy do realizacji gdyby nie nowoczesny, przyjemny w dotyku materiał Sentec. Jej okazałe kształty (1900 x 900 mm) świetnie będą się prezentować w przestronnym miejscu.

Jej design podkreśli umywalka nablatowa, która podobnie jak wanna ma charakterystyczną linię. Umywalka jest owalna, może być w wersji z otworem przelewowym lub bez. W tej drugiej opcji nic nie zakłóca odbioru perfekcyjnego kształtu. Umywalka doskonale komponuje się z meblem z kolekcji i syfonem ozdobnym.

 

 

Połączenie obu modeli w jednej łazience wzmacnia efekt. Delikatne linie dominują wnętrze czyniąc je nostalgicznym i romantycznym. To idealne rozwiązanie do rewitalizowanych wnętrz.

 

 

Zobacz całą kolekcję The New Classic.