Aktualności i wydarzenia

CLEANET NAVIA TOALETA MYJĄCA

To co najważniejsze w toalecie myjącej i brak kompromisów w zakresie higieny - Cleanet Navia to kwintesencja toalety myjącej.

Przemyślana funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo zachęca do świata toalet myjących. Na co dzień przekonują swoją prostotą, od dokładnej i delikatnej higieny po skuteczne czyszczenie.

Uniwersalna, minimalistyczna bryła miski wc Cleanet Navia idealnie adoptuje się do każdego wnętrza. Ponadczasowa estetyka i przemyślane wysokiej jakości wzornictwo przekładają się na lepszą jakość życia i rewolucyjny poziom higieny intymnej poprzez mycie czystą wodą.

Żadnych kompromisów w zakresie higieny
Tworząc toaletę Cleanet Navia świadomie skoncentrowaliśmy się na podstawowym zadaniu toalety myjącej skupiając się na jej kluczowych funkcjach. Bez kompromisów w zakresie higieny.

Navia dostarcza 3,5 litra świeżej wody na minutę w silnym, ale łagodnym strumieniu myjącym. Dzięki obfitemu, szerokiemu strumieniowi wody Navia myje szybko, delikatnie i dokładnie. Bo tylko odpowiednia ilość wody może zapewnić komfort i czystość.

Dysza natryskowa Cleanet Navia zapewnia poczucie higieny i czystości: jest dokładnie płukana przed i po użyciu, a gdy nie jest używana, chowa się za osłoną dyszy w misce wc. Gwarantuje to doskonałą higienę nawet przy częstym użytkowaniu. W razie potrzeby zarówno dyszę, jak i osłonę można łatwo wyczyścić lub wymienić.


Intuicyjna obsługa funkcji mycia za pomocą pokrętła

Obsługa toalety myjącej musi być prosta i intuicyjna. Funkcje mycia Cleanet Navia można uruchomić za pomocą łatwo dostępnego estetycznego pokrętła z boku miski. Ponadto pokrętło posiada funkcje regulacji pozycji dyszy i siły strumienia natrysku lub aktywowania funkcji oscylacji. Szczególnie praktyczne: dzięki funkcji pamięci WC automatycznie przejmuje ustawienia ostatniego użycia. Toaletę myjącą Navia można obsługiwać również za pomocą dostępnej aplikacji Cleanet Laufen.

 

Technologia Rimless

Cleanet Navia jest łatwa w utrzymaniu w czystości, dlatego jest idealna do codziennego użytku. Miska wc nie ma wewnętrznego kołnierza, a dodatkowo wyposażona jest w odporną na zabrudzenia powłokę Laufen Clean Coat (LCC). Z kolei deskę wc i pokrywę można łatwo zdjąć do czyszczenia.

 

Zintegrowana funkcja odkamieniania

System doprowadzający wodę jest wyposażony w funkcję odkamieniania, w łatwy sposób można wiec zachować najwyższą higienę wszystkich elementów systemu toalety myjącej. Oznacza to większą higienę i czystość oraz dłuższą żywotność toalety myjącej. Zapalona czerwona lampka sygnalizuje, kiedy system należy odkamienić.

Najważniejsze cechy 
 • Minimalistyczny design dzięki pełnej ceramicznej obudowie miski WC
 • Powłoka LCC (Laufen Clean Coat) pozwalająca zachować czystość
 • Technologia bezkołnierzowa Rimless
 • Dokładne czyszczenie dyszy natryskowej przed i po każdym zastosowaniu
 • Higieniczna i wymienna dysza natryskowa chowana w estetycznej osłonie
 • Zdejmowana wolnoopadająca deska i pokrywa WC
 • Zintegrowana funkcja odkamieniania systemu
 • Intuicyjna obsługa za pomocą pokrętła
 • Wydajny, a jednocześnie delikatny strumień do 3,5 l/min
 • Tryb oscylacyjny
 • 7 regulowanych poziomów siły strumienia natrysku, pozycji strumienia natrysku i temperatury
 • Lampka sygnalizacyjna LED
 • Zintegrowana izolacja akustyczna
 • Wstępnie zmontowany, ukryty system montażu LAUFEN
 • 100% Swiss Made

Swiss Made. Nasza toaleta myjąca Cleanet Navia jest produkowana, montowana i testowana w Szwajcarii.

PETER WIRZ O CLEANET NAVIA

“W przypadku Cleanet Navia moim celem było stworzenie klasycznej toalety myjącej o purystycznej, ponadczasowej estetyce, ale która po bliższym przyjrzeniu się ma dodatkowe atuty”, wyjaśnia szwajcarski projektant Peter Wirz, który zaprojektował dla nas toaletę myjącą.
Technologia jest w pełni zintegrowana z minimalistyczną bryłą ceramicznej miski WC. W ten sposób udało nam się opracować toaletę myjącą o doskonałym stosunku ceny do jakości, która nadaje się również do stosowania w komercyjnych obiektach.
Proste wzornictwo i standardowe wymiary Cleanet Navia oferują ponadczasowy wygląd i pasują do każdego wystroju łazienki.

Related products