Aktualności i wydarzenia

Bezkołnierzowe miski wc w ofercie Laufen

Technologia Rimless w ofercie Laufen występuje teraz w odsłonach: Ilbagnoalessi One, Palomba collections, Kartell by Laufen, VAL, PALACE, PRO, PRO S, PRO LIBERTY.

Czym jest bezkołnierzowa miska WC i jakie są zalety z jej korzystania? Na te i inne pytania odpowiedź poznają wszyscy ci, którzy zdecydują się na ich zakup.
Projektując nową łazienkę lub remontując istniejącą oprócz wyboru sprzętów i kolorów warto przyjrzeć się systemom ekologicznym. To w łazience zużywamy 70% wody wykorzystywanej przez rodzinę.

Miski Rimless ILBAGNOALESSI, Palomba CollectionKartell Laufen, The New Classic, VAL, PALACEPRO, PRO S, PRO LIBERTY nie tylko zachwycają swoim designem, ale wyposażone są w innowacyjną technologię, która ułatwia utrzymanie tego produktu w czystości i pozwala znacznie zredukować zużycie wody.

Projektanci współpracujący z marką Laufen i Kartell by Laufen zaprojektowali minimalistyczne w formie miski WC, która wpisują się w stylistykę wnętrz miłośników designu. Miski rimless tych z kolekcji łączą w sobie 3 najważniejsze cechy – funkcjonalność, oszczędność i komfort użytkowania. Uzyskanie takiego efektu było możliwe dzięki zredukowaniu powierzchni wewnętrznego kołnierza miski. To proste rozwiązanie pozwoliło zminimalizować przestrzeń, w której do tej pory gromadziły się bakterie, kamień i zanieczyszczenia.  Łatwe utrzymanie czystości umożliwia także opcjonalna powłoka Laufen Clean Coat zastosowana na powierzchni produktu, zapobiegająca osadzaniu się nieczystości na ceramice.

Dodatkowo, dzięki wydajnemu systemowi spłukiwania i dystrybucji wody w kilku kierunkach, wystarczy zaledwie 4,5/3 litra wody, żeby dokładnie obmyć miskę w całości, co pozwala na oszczędność nawet do 30%.

Zobacz miski WC Rimless