Biuro prasowe

Subtelność, czułość i niecodzienny nastrój łazienki osiągniesz przez najmniejsze elementy wyposażenia

Kolekcja dodatków łazienkowych The New Classic to część całej neoklasycznej kolekcji łazienkowej zaprojektowanej przez światowej sławy projektanta Marcela Wandersa. Jej delikatne kształty stanowią nietuzinkową dekorację łazienkową. Taki efekt możliwy jest przez użycie ceramiki w nowej formule Saphirkeramik. To rodzaj materiału, który pozwala na uzyskanie plastycznych i lekkich form. Z drugej strony dodatki są bardzo trwałe, nieprzeciętnie higieniczne i funkcjonalne.

W strefie umywalki kolekcja oferuje niespotykane zdobione lustro ceramiczne SaphirKeramik z nastrojowym podświetleniem LED. Lustro o kształcie elipsy można montować w pionie lub poziomie.

Ponadto wygodną propozycją będzie półka ceramiczna, którą można montować nad szafką lub asymetrycznie, obok bidetu czy innej strefie łazienkowej zgodnie z wyobraźnią i potrzebami użytkownika.

Przy umywalce można zamontować naściennie ceramiczny pojemnik na szczoteczki do zębów oraz ceramiczną półkę lub dozownik na mydło SaphirKreamik. W strefie WC funkcjonalna będzie szczotka WC w ceramicznym pojemniku na szczotkę.

Seria akcesoriów The new classic jest dla osób kochających dobry design. Wszystkie elementy łączy łagodna linia kształtów. To inspiracja przeszłymi epokami w połączeniu z nowoczesnymi materiałami.
Firma Laufen jak zawsze ma na uwadze względy ekologiczne. Nowa formuła ceramiki Saphirceramik wykorzystuje mniejsze zasoby surowców i jest lżejsza co przekłada się na redukcję kosztów ekologicznych transportu i środowiska naturalnego.