Aktualności i wydarzenia

Łazienka na czasie. Postaw na wykończenia matowe

Urządzając wnętrza coraz częściej rozważamy dekoracje i wykończenia matowe. Ten trend występuje również w modzie zyskując na popularności. W łazience mat oferuje marka Laufen. Bogatą gamę produktów można łączyć z modelami w połysku lub różnymi kolorami nadając całości zupełnie nowy wymiar.

Kolekcja Kartell•Laufen, której koncepcja zawsze opierała się na podążaniu za światem mody  i rozwoju wraz z trendami. Dlatego seria oferuje cyklicznie najnowsze wykończenia i kolory. Tym razem można wybrać ceramikę w wykończeniu matowym, w bieli, szarości, graficie i czerni, do których można dobrać szafki w bieli matowej oraz dodatki Kartell•Laufen. Takie połączenia z pozostałą bogatą gamą wykończeń daje ogromne nowe możliwości kompozycji.

Kartell_Laufen_łazienka_mat
Łazienka_Kartell_Laufen_mat.jpg_1
Kartell_Laufen_matowa_łazienka

Ponadto klasyczna biel w kolekcji Ino została poszerzona o matowe wykończenie, co także wpłynie na zmianę i nowy wyraz aranżacji. Matowe wykończenia znajdziemy również w wielu najlepszych propozycjach marki Laufen. Seria Sonar, Val wraz z meblami Base, Space czy Palace oferują to szlachetne wykończenie dając ciekawe, nowe możliwości i niekończący się wybór.

Alessi_Laufen_dodatki_łazienkowe

Decydując się na najnowszą technologię w łazience jaką zastosowano w toaletach myjących Riva możemy także wybrać jej matową wersję w bieli lub czerni. Jako idealne uzupełnienie do nich można dobrać przyciski w bieli.

Powracaja w nowej odsłonie legendarna kolekcja Laufena Alessi także dostępna jest w matowych odcieniach i kolorach ziemi. Ta interpretacja każdego unikatowego modelu kolekcji pozwala na stworzenie zaskakującego efektu.

umywalka_mat_Alessi_Laufen
umywalka_czarny_Mat_Alessi_laufen
matowa_umywalka_Alessi_Laufen
umywalka_cafe_mat_Alessi_Laufen
WC_czarny_mat_Alessi_Laufen
Alessi_Laufen_umywalka_matowa
umywalka_matowa_Alessi_Laufen