Aktualności i wydarzenia

Laufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023

Jej godło otrzymują wyśmienite obiekty wyposażone m.in. w produkty Laufen i Laufen Bespoke.

Tegoroczną Europejską nagrodę International Propertry Awards sponsoruje Laufen. Znana w całej Europie Nagroda rozpoznawalna jako wybitne odznaczenie na rynku nieruchomości. Jego osiągniecie kosztuje wiele wysiłku wszystkie zaangażowane strony, aby wygrać z najlepszymi dziełami architektury w Europie.

W tym roku 5 najlepiej zaprojektowanych hoteli i biurowców wyposażonych jest m.in. w produkty Laufen i grupy Roca:

Biuro projektowe – Polsko Belgijska Pracownia Architektury  za projekt Biurowca Warsaw Unit w kategorii „Commercial High Rise Architecture” uzyskał tytuł „Winner” i otrzymał nagrodę European Property Awards.

Biuro projektowe Tremend w kategorii „Hotel Interior”, otrzymuje tytuł „Winner” za projekt hotelu AC Hotel by Marriott.

HRA Architekci z kolei w kategorii „Office Architecture” otrzymują nagrodę za hotel FOREST.

Autorzy projektu Dwór Uphagena – Arche Gdańsk – zwyciężają w kategorii „Bathroom Design”.

W kategorii „Hotel Lobby Interior” biuro Iliard Architecture & Interior Design zwyciężają z projektem Radisson Blu Hotel Sopot Lobby.

EPA AC by mArriott

The European Property Awards to nagroda, która przyznawana jest przez 80 ekspertów z branży. Jury ocenia wzornictwo, jakość, usługi, innowacyjność, oryginalność oraz realizację zasad zrównoważonego rozwoju. Panelowi Jurorów przewodniczą Lord Caithness, Lord Best oraz Lord Waverley, którzy są członkami Izby Lordów w brytyjskim parlamencie.

EPA Dwór Uphagena

Nagroda European Property Awards jest największym, najbardziej prestiżowym i szeroko rozpoznawalnym programem w regionie. Nagrody są od 29 lat przyznawane w 50 różnych kategoriach w obszarach Arabii, Europy, Afryki i Kanady., Ameryki Centralnej i Południowej, Karaibów, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Azji Pacyficznej. Ostateczne wyniki – Laureaci – zostaną ogłoszone 2 grudnia. Lista zostanie przedstawiona na stronie internetowej. Laureaci z każdego regionu zostaną zaproszeni na ceremonię rozdania nagród na koniec roku.