Aktualności i wydarzenia

Laufen na targach 4 Design Days. To już VI edycja

To już kolejna okazja, aby spotkać się z marką Laufen i zapoznać z jej niezwykłą ofertą. To właśnie na tym wyjątkowym święcie wzornictwa 4DD w dniach 27-30.01.22 w Katowicach po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć nowe kolekcje na 2022r. Nowe kolory, ich różnorodność, połączenie tworzywa, ceramiki i kompozytów – takie rozwiązania znajdziecie tylko na naszym stoisku. Nie zabraknie także nowych funkcjonalnych kolekcji marki Laufen i innych rozwiązań.

Zapraszamy na nową odsłonę serii Kartellbylaufen, która  oferuje innowacyjne podejście do koloru i opiera się na współpracy dwóch firm, ekspertów w swojej branży – marek : Kartell i Laufen. Wspólny projekt zaowocował  kolorową kolekcją ceramiki łazienkowej, baterii i dodatków łazienkowych idealnie wpisującą się w trendy. To rozwiązanie pozwala na wiele kompozycji, ponieważ wciąż pojawiają się nowe modne propozycje łącząc funkcjonalność z wymiarem zmysłów i emocji.

Funkcjonalność i uniwersalność znajdziemy także w nowej serii Lua , która oferuje ceramikę, meble, wannę   i wejdzie dopiero w 2022r. Na targach zobaczymy ją po raz pierwszy.
Nie zabraknie konkursów i dyskusji na najważniejsze aktualne problemy branży. Zapraszamy.
27 stycznia 2022 r. | 12.00-13.30 – Udział  Jaume Cassanyer – Bespoke Projects Manager, Laufen w panelu na temat:
DESIGN. NA SCENIE Transformacje. Przestrzeń zdefiniowana na nowo. Wspólnie z projektantami, inwestorami, producentami i ekspertami poszukamy inspiracji do tworzenia bezpiecznych i dobrze zaprojektowanych przestrzeni komercyjnych.