Wzornictwo i innowacje

Innowacyjny system cichego spłukiwania – Silent-Flush

W dobie panującego natłoku informacji, coraz więcej osób docenia możliwość ograniczenia zbędnych dźwięków w życiu codziennym. Świadczyć o tym mogą chociażby rosnące wyniki sprzedaży cichych pralek czy zmywarek.

Marka LAUFEN zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostarczać im produkty, które odpowiadają na ich bieżące potrzeby. Chcąc obniżyć poziom hałasu podczas spłukiwania wody w toalecie, nasi eksperci opracowali technologię cichego spłukiwania Vortex.

Vortex Silent-flush w toaletach Kartell LAUFEN

Technologia cichego spłukiwania jest możliwa dzięki odpowiedniej budowie wnętrza miski WC. Aby wytworzyć wir wodny, który wymagany jest do cichego spłukiwania, wnętrze bezkołnierzowej toalety jest ukształtowane w „spiralną ścieżkę”, po której spływa woda. Z zewnątrz toaleta pozostaje bez zmian, to wciąż doskonały design i szwajcarska jakość. Dodatkowo zestaw z toaletą z systemem Vortex Silent-Flush zawiera specjalną podkładkę dźwiękochłonną, która w połączeniu z naszą nową technologią spłukiwania spełnia nawet podwyższone wymagania w zakresie ochrony przed hałasem.

Zobacz produkt

toaleta kartell laufen

Ciche i skuteczne spłukiwanie

Dzięki przemyślanej konstrukcji, dynamiczny wir wody spłukuje toaletę bardzo dokładnie i efektywnie. Oznacza to łatwiejsze czyszczenie toalety i mniejsze uwalnianie się aerozoli podczas spłukiwania. Aerozole to najmniejsze cząsteczki unoszące się w cieczy, które zwykle są wyrzucane  podczas spłukiwania toalety, dostając się w ten sposób do powietrza w pomieszczeniu, a następnie skraplając się w postaci cienkiej warstwy wody wokół toalety. Zastosowanie systemu Vortex Silent-Flush pozwala na ograniczenie tego zjawiska.

 

100% ceramiki, 0% plastiku

Kanał dopływowy do systemu Vortex Silent-Flush w całości został wykonany z ceramiki, dzięki czemu wyeliminowaliśmy ogranicznik wody wykonany z tworzywa sztucznego. W efekcie czego otrzymaliśmy nieskazitelnie gładką, łatwą w pielęgnacji szkliwioną powierzchnię, pozbawioną niehigienicznych wnęk czy trudnych do utrzymania w czystości szczelin, które mogłyby występować między tworzywem sztucznym, a ceramiką.

Dowiedz się więcej o systemie Silent Flush