Aktualności i wydarzenia

Cichy bohater każdej łazienki – stelaż podtynkowy WC marki Laufen

Obecnie nie wyobrażamy sobie łazienki bez niewidocznego, a tak ważnego elementu jakim jest stelaż podtynkowy WC. To dzięki niemu strefa toalety jest minimalistyczna, zbiornik i inne elementy montażowe są ukryte w ścianie i jednocześnie dają nowe możliwości aranżacji jak tworzenie praktycznej półki czy szafki nad toaletą lub przepierzeń tworząc bardziej intymną część łazienki.

Obecnie stelaż to absolutne „MUST HAVE” w każdej łazience. Dzięki jego zastosowaniu mamy nowoczesne rozwiązanie, optycznie przejrzystą, większą przestrzeń, bez elementów montażowych na zewnątrz. Ponadto tak zaprojektowana toaleta jest niezwykle prosta do utrzymania w czystości.

stelaż wc przycisk spłukujący laufen

W ofercie Laufen znajdziemy stelaż podtynkowy do zabudowy lekkiej podwieszanych misek WC, ponieważ właśnie ten typ stelaża cieszy się największą popularnością wśród klientów w Polsce, którzy decydują się na montaż w ścianie z płyty kartonowo-gipsowej.

Stelaż w systemie LIS marki Laufen pozwala na spłukiwanie 6/3 l wody. Ma również możliwość regulacji tych ustawień redukując zużycie wody jeszcze bardziej w systemach 4,5/3l lub 4/2l wody. Planując jego montaż należy uwzględnić rozmiary czyli głębokość zabudowy:14-19,5 cm, rozstaw śrub montażowych: 18 cm, szerokość stelaża: 50 cm oraz nóżki stelaża pomagają w regulacji wysokości do 20 cm.

Przy wyborze stelaża należy kierować się jego jakością, ponieważ w razie konieczności wymiany wiąże się z poważnym i kosztownym remontem. Jakość stelaży Laufen zapewnia wieloletnie doświadczenie w ich produkcji przez firmę Sanit, która obecnie należy do jednej grupy Roca.

Sanit Eisenberg, to znany na rynku producent stelaży, synonim niezawodności i bezpieczeństwa, który kilka lat wcześniej został przejęty przez grupę Roca. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy produktu na lata. Wieloletnie użytkowanie produktu ułatwia dostępność do części zamiennych nawet do 25 lat.

Ponadto stelaż pracuje bezgłośnie zapewniając duży komfort mieszkańcom, ponieważ wyposażony jest w cichy zawór napełniający.

przycisk spłukujący AW1

Stelaż podtynkowy WC doskonale będzie komponował się z modnymi przyciskami spłukującymi AW1, które cechuje prosta forma. Zlicowane z powierzchnią klawisze przycisku ułatwiają utrzymanie w czystości. Dostępne w kolorach chrom, chrom mat, bieli i matowej czerni sprawdzą się dziś świetnie w każdej łazience.

 

Przycisk spłukujący chrom

Do dyspozycji są także higieniczne, bezdotykowe przyciski spłukujące w szkle, w kolorach białym i czarnym, do przestrzeni publicznych można także zastosować przycisk antywandal.

 

Wszystkie produkty z kategorii Systemy instalacyjne znajdziesz tutaj