Category

Wzornictwo i innowacje

Podkreślając swoje dokonania w dziedzinie innowacyjności, LAUFEN nieustannie opracowuje produkty najwyższej jakości, zapewniające najwyższy poziom komfortu i funkcjonalności łazienek.

Miski WC Rimless – mniej znaczy więcej
Wzornictwo i innowacjeMiski WC Rimless – mniej znaczy więcej
Większa higiena i optymalne spłukiwanie dzięki systemowi rimless zastosowanemu w miskach wc LAUFEN.
Oszczędne spłukiwanie, w trosce o domowy budżet i środowisko
Wzornictwo i innowacjeOszczędne spłukiwanie, w trosce o domowy budżet i środowisko
Łazienka to pomieszczenie w domu, mieszkaniu, w którym zużywamy najwięcej wody. Na samo spłukiwanie toalety gospodarstwo domowe zużywa średnio nawet 30% wody.
Nowczesne technogie w miskach wc
Wzornictwo i innowacjeNowczesne technogie w miskach wc. Design ułatwiający życie
Nowoczesne technologie zazwyczaj kojarzą się nam ze sprzętem elektronicznym. Czy możemy więc o nich mówić w innym kontekście, np. łazienki? Firma Laufen od lat udowadnia, że jest to możliwe, wprowadzając nie tylko innowacyjne materiały i technologie ale także systemy ułatwiające montaż czy też codzienne użytkownie łazienki.
Nowoczesne technologie w Twojej łazience. W trosce o zrównoważony rozwój
Wzornictwo i innowacjeNowoczesne technologie w Twojej łazience. W trosce o zrównoważony rozwój
Produkując ceramiczne produkty wyposażenia łazienki LAUFEN łączy tradycję i innowacyjność, zapewniając tym samym najwyższą jakość oferowanych towarów.
Wanny LAUFEN czyli SPA w Twojej łazience
Wzornictwo i innowacjeWanny LAUFEN czyli SPA w Twojej łazience
Z wannami LAUFEN relaks w domowej łazience wkracza na wyższy poziom a to za sprawą połączenia ożywczej energii wody, powietrza i kolorów (chromoterapii).
wanny i brodziki Laufen
Wzornictwo i innowacjeDlaczego warto wybrać wanny i brodziki Laufen?
Innowacje marki LAUFEN idą w parze z najwyższej jakości produktami kierowanymi do sektora premium, które zapewniają niezwykły komfort oraz funkcjonalność w łazience.
Toaleta myjąca, Cleanet Riva, laufen
Wzornictwo i innowacjeToaleta myjąca Cleanet Riva
Toaleta myjąca Cleanet Riva wyznacza nowe standardy. Klienci doceniają Cleanet Riva przede wszystkim za jej elegancję i intuicyjną obsługę.
Furniture
Wzornictwo i innowacjeCechy produktów: Meble
Aby podkreślić swoją innowacyjność, LAUFEN nieustannie tworzy produkty premium, które zapewniają najwyższy poziom komfortu i funkcjonalności w łazience.
saphirkeramik, laufen, the new classic
Wzornictwo i innowacjeSaphirKeramik®: nowy rewolucyjny materiał ceramiczny
Patricia Urquiola rozpoczęła współpracę z firmą Laufen przygotowując trzecią generację projektu SaphirKeramik® Prezentacja prototypów odbyła się podczas targów ISH 2017. Kolejna odsłona nastąpiła po wcześniejszym wprowadzeniu pierwszych modeli zaprojektowanych przez Ludovicę i Roberto Palomba oraz kolejnej odsłonie, której autorami byli Konstantin Grcic i Toan Nguyen. Nowa seria o hiszpańskich korzeniach...