Category

Wzornictwo i innowacje

Podkreślając swoje dokonania w dziedzinie innowacyjności, LAUFEN nieustannie opracowuje produkty najwyższej jakości, zapewniające najwyższy poziom komfortu i funkcjonalności łazienek.

Wanny LAUFEN czyli SPA w Twojej łazience
Wzornictwo i innowacjeWanny LAUFEN czyli SPA w Twojej łazience
Z wannami LAUFEN relaks w domowej łazience wkracza na wyższy poziom a to za sprawą połączenia ożywczej energii wody, powietrza i kolorów (chromoterapii).
wanny i brodziki Laufen
Wzornictwo i innowacjeDlaczego warto wybrać wanny i brodziki Laufen?
Innowacje marki LAUFEN idą w parze z najwyższej jakości produktami kierowanymi do sektora premium, które zapewniają niezwykły komfort oraz funkcjonalność w łazience.
Toaleta myjąca, Cleanet Riva, laufen
Wzornictwo i innowacjeToaleta myjąca Cleanet Riva
Toaleta myjąca Cleanet Riva wyznacza nowe standardy. Klienci doceniają Cleanet Riva przede wszystkim za jej elegancję i intuicyjną obsługę.
ceramics
Wzornictwo i innowacjeCechy produktów: Ceramika
Podkreślając swoje dokonania w dziedzinie innowacyjności, LAUFEN nieustannie opracowuje produkty najwyższej jakości, zapewniające najwyższy poziom komfortu i funkcjonalności łazienek.
Furniture
Wzornictwo i innowacjeCechy produktów: Meble
Aby podkreślić swoją innowacyjność, LAUFEN nieustannie tworzy produkty premium, które zapewniają najwyższy poziom komfortu i funkcjonalności w łazience.
saphirkeramik, laufen, the new classic
Wzornictwo i innowacjeSaphirKeramik®: nowy rewolucyjny materiał ceramiczny
Patricia Urquiola rozpoczęła współpracę z firmą Laufen przygotowując trzecią generację projektu SaphirKeramik® Prezentacja prototypów odbyła się podczas targów ISH 2017. Kolejna odsłona nastąpiła po wcześniejszym wprowadzeniu pierwszych modeli zaprojektowanych przez Ludovicę i Roberto Palomba oraz kolejnej odsłonie, której autorami byli Konstantin Grcic i Toan Nguyen. Nowa seria o hiszpańskich korzeniach...