Referencje

Apartamenty Scala Gdańsk

Apartamenty Scala zlokalizowane są w centrum Gdańska, 1000-letniego miasta, odwiedzanego przez miliony turystów. Miasto pełne różnorodności, wyrażającej się poprzez dziedzictwo, historię, innowacje i biznes.

Te same cechy odnoszą się do Moderny jako dewelopera – tworzącego od 2009 roku ponadczasowe, luksusowe nieruchomości. Apartamenty Scala – podobnie jak inne ich inwestycje – znajdują się w przestrzeniach o dużym potencjale, które w dłuższej perspektywie zyskują na atrakcyjności. „Współpracujemy tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi podwykonawcami” – deklaruje Moderna, czego wyrazem jest jakość ich produktów oraz liczne nagrody, w tym trzy nagrody European Property Awards 2021-2023. Nagroda European Property Awards 2023 została przyznana Modernie właśnie za Apartamenty Scala.

Apartamenty Scala
apartamenty scala salon
scala gdańsk

Architektura Apartamentów Scala jest hołdem dla nowoczesnej interpretacji dziedzictwa gdańskiego śródmieścia. Elewacja pokryta jest ręcznie robionymi płytkami ceramicznymi, dzięki czemu budynek łatwo kojarzy się z zabytkowymi budowlami murowanymi. Elementem inwestycji jest rewitalizacja zabytkowych koszar wojskowych, co stanowi wartość dodaną, ale i niesie ze sobą określone wyzwania.

Moderna oferuje kompletne apartamenty z umeblowaną i wyposażoną kuchnią i łazienką w trzech wyróżniających się stylach: Eleganckim, Skandynawskim i Klasycznym.

Trzy style to trzy różne standardy i trzy gamy kolorystyczne wyposażenia: od jasnych i prostych wykończeń nordyckich, przez wyrafinowaną klasykę, eksponującą naturalne drewno, aż po czarno-biały motyw stylu elegant.

Do najnowocześniejszych elementów dołączyły kompletne brodziki oraz wanny Laufen PRO, miski wc podwieszane bezkołnierzowe z serii PRO, umywalki wiszące z kolekcji VAL i SONAR – dobrane odpowiednio ze względu na lekkie piękno zaokrąglonych linii i oryginalność kształtów.

apartamenty scala
Scala Gdańsk
łazienka Laufen
łazienka Laufen
łazienka Laufen
łazienka Laufen
łazienka Laufen
łazienka Laufen