Category

Aktualności i wydarzenia

W świecie Laufen zawsze jest mnóstwo nowości, niezależnie od tego, czy dotyczą one nowych produktów, referencji czy aktualnych tematów w świecie projektowania i architektury. Przeglądaj wszystkie najnowsze aktualności.

Targi designu 4DD z marką Laufen. Ikoniczna kolekcja powraca.
Aktualności i wydarzeniaTargi designu 4DD z marką Laufen. Ikoniczna kolekcja powraca.
W tegorocznej edycji targów designu i architektury 4DD nie może zabraknąć marki Laufen. Mamy nadzieję zaskoczyć gości nową wersją legendarnej kolekcji Alessi oraz mieniącymi się nowymi kolorami i wykończeniami innych nowości m.in. kolekcji Kartell.Laufen. To wyjątkowe wydarzenie w naszym regionie sponsoruje marka Laufen.
Toaleta myjąca Navia z nową funkcją
Aktualności i wydarzeniaNajnowsza wersja toalety myjącej Navia marki Laufen teraz z nowymi funkcjami już dostępna.
Marka Laufen wciąż rozwija swoje produkty. Teraz proponuje lepszą wersję toalety myjącej, która oferuje nową higieniczną funkcję mycia damskiego.
Aranżacja nowoczesnej łazienki z kolekcją Sonar
Aktualności i wydarzeniaAranżacja nowoczesnej łazienki z kolekcją Sonar
Pojawienie się nowoczesnej kolekcji Sonar w ofercie marki Laufen to odpowiedź na potrzeby inwestorów poszukujących niezwykle estetycznych i funkcjonalnych elementów wyposażenia łazienki.
Laufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023
Aktualności i wydarzeniaLaufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023
Jej godło otrzymują wyśmienite obiekty wyposażone m.in. w produkty Laufen i Laufen Bespoke.
Cichy bohater każdej łazienki – stelaż podtynkowy WC
Aktualności i wydarzeniaCichy bohater każdej łazienki – stelaż podtynkowy WC marki Laufen
Obecnie nie wyobrażamy sobie łazienki bez niewidocznego, a tak ważnego elementu jakim jest stelaż podtynkowy WC. To dzięki niemu strefa toalety jest minimalistyczna, zbiornik i inne elementy montażowe są ukryte w ścianie i jednocześnie dają nowe możliwości aranżacji jak tworzenie praktycznej półki czy szafki nad toaletą lub przepierzeń tworząc bardziej...
luksusowe łazienki, luksusowe łazienki aranżacje
Aktualności i wydarzeniaLuksusowe łazienki – szwajcarska jakość, włoskie wzornictwo
W przypadku projektowania nowych łazienek wielu inwestorów chciałoby uzyskać wyjątkowy efekt połączenia funkcjonalności wnętrz z ich niezwykle eleganckim wystrojem.
kolekcja łazienkowa Laufen Lua
Aktualności i wydarzeniaPoznaj nową kolekcję łazienkową LUA
LUA to nowa, kompletna kolekcja łazienkowa firmy Laufen. Łączy w sobie świeże, ciekawe wzornictwo, markową jakość i bogactwo funkcji. Kolekcję stworzył na zaproszenie firmy, francuski projektant Toan Nguyen. Tym samym LUA stanowi harmonijną propozycję, dopracowaną w każdym szczególe – od ceramiki, poprzez armaturę po wannę.
Toalety myjące Laufen w 6 różnych dziedzinach
Aktualności i wydarzeniaToalety myjące Laufen w 6 różnych dziedzinach życia
W projekcie i zastosowaniu toalet myjących przenikają się różne dziedziny życia i twórczości, co może brzmieć nieco górnolotnie w kontekście tego, czym właściwie jest toaleta – wydaje się jednak, że właśnie w zderzeniu z tą prozaicznością to spojrzenie jest tym bardziej zaskakujące i odkrywcze.
Dwadzieścia lat po premierze, jedna z najbardziej udanych kolekcji marki Laufen, ILBAGNOALESSI projektu Stefano Giovannoniego, została poddana starannemu retuszowi z lżejszymi kształtami, pięknie rzeźbionymi meblami i współczesnymi technologiami łazienkowymi.
Aktualności i wydarzeniaILBAGNOALESSI ewoluujący klasyk
Dwadzieścia lat po premierze, jedna z najbardziej udanych kolekcji marki Laufen, ILBAGNOALESSI projektu Stefano Giovannoniego. Kultowa kolekcja przeszła zmiany; została wyposażona w najnowsze technologie, kształty modeli ceramicznych są teraz lżejsze i doskonale komponują się z rzeźbionymi meblami.
umywalka podwójna, umywalka podwójna nablatowa
Aktualności i wydarzeniaUmywalka podwójna, czyli łazienka dla dwojga według marki Laufen
Wyjątkowe kolekcje marki Laufen, które sygnowane są przez najlepszych projektantów oferują również modele umywalek dla par. To funkcjonalne rozwiązanie może być propozycją dla zwolenników takich rozwiązań nie tracąc swojego oryginalnego designu.