Category

Aktualności i wydarzenia

W świecie Laufen zawsze jest mnóstwo nowości, niezależnie od tego, czy dotyczą one nowych produktów, referencji czy aktualnych tematów w świecie projektowania i architektury. Przeglądaj wszystkie najnowsze aktualności.

Bezpłatne warsztaty Sketch up
Aktualności i wydarzeniaBezpłatne warsztaty Sketch up
Już 15-17 listopada 2023 odbędą się darmowe warsztaty z konkursem Sketch up’a, których partnerem jest Laufen.
Silent Flush LAUFEN: minimum hałasu, maksimum perfekcji
Aktualności i wydarzeniaSilent Flush LAUFEN: minimum hałasu, maksimum perfekcji
Łazienka staje się przestrzenią coraz bardziej komfortową i wchodzącą w idealne interakcje ze swoimi użytkownikami. Marka LAUFEN zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego proponuje im produkty, które odpowiadają na ich aktualne potrzeby.
Pomysły na łazienkę
Aktualności i wydarzeniaPomysły na łazienkę
Zastanawiasz się jak urządzić łazienkę? Skorzystaj z naszych inspiracji na moodboardach! Pomogą Ci wybrać kierunek i pokażą nowe, ciekawe możliwości. Zainspiruj się naszymi pomysłami na aranżację łazienki z charakterem z kolekcją ILBAGNOALESSI.
Na wielką skalę...
Aktualności i wydarzeniaNa wielką skalę…
No bo jak inaczej! W końcu nazwa do czegoś zobowiązuje! Apartamenty Scala w Gdańsku to deweloperskie perełki w centrum tętniącej życiem metropolii. Świetnie zaprojektowane, z poszanowaniem tradycji i otaczających historycznych budowli, wykończone pod klucz w trzech różnych stylach i wyposażone wysokiej jakości sprzętami
ILBAGNOALESSI - ewolucja ikony
Aktualności i wydarzeniaILBAGNOALESSI – ewolucja ikony
Kultowa kolekcja ILBAGNOALESSI marki LAUFEN powraca w nowym wydaniu. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych materiałów i technologii, elementy serii zachwycają wyjątkowo lekką, rzeźbiarską formą. Podobnie jak 20 lat temu, za design nowego wizerunku ILBAGNOALESSI odpowiada włoski, uznany projektant Stefano Giovannoni.
Gospodarka cyrkularna. Kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju
Aktualności i wydarzeniaGospodarka cyrkularna. Kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju
Nowe brodziki Marbond firmy LAUFEN zawierają materiał pochodzący z recyklingu.