Category

Aktualności i wydarzenia

W świecie Laufen zawsze jest mnóstwo nowości, niezależnie od tego, czy dotyczą one nowych produktów, referencji czy aktualnych tematów w świecie projektowania i architektury. Przeglądaj wszystkie najnowsze aktualności.

Idealna na życie nowa kolekcja MEDA LAUFEN
Aktualności i wydarzeniaIdealna na życie nowa kolekcja MEDA LAUFEN
Nowa kolekcja łazienkowa MEDA łączy praktyczność z ponadczasową estetyką. Dlatego adresowana jest do szerokiego grona odbiorców. Dzięki swojej modułowości MEDA świetnie się sprawdzi w różnych stylach. Tym samym otwiera wiele nowych możliwości w zakresie planowania i projektowania łazienek. Kolekcja obejmuje umywalki, miski WC, bidety, meble, wanny i baterie. Wszystkie tworzą...
Laufen po raz kolejny wspiera wielkie wydarzenie popularyzujące sztukę - Artshow Ewy Mierzejewskiej.
Aktualności i wydarzeniaLaufen po raz kolejny wspiera wielkie wydarzenie popularyzujące sztukę – Artshow Ewy Mierzejewskiej.
Artshow - święto sztuki - odbędzie się po raz trzeci ciesząc się rosnącym zainteresowaniem. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 2 i 3 marca w Warszawie w Kamienicy Karskich w Warszawie. Laufen ma przyjemność i zaszczyt być partnerem tego wydarzenia.
Kiedy przychodzi czas na relaks
Aktualności i wydarzeniaKiedy przychodzi czas na relaks
Wanna niezmiennie pozostaje synonimem prawdziwego salonu kąpielowego. Najlepiej duża i odpowiednio wyprofilowana, która zapewni wygodną i długą kąpiel. Jeśli metraż łazienki pozwala na ustawienie w niej dużej wanny, z pewnością warto to zrobić. Modele dostępne w ofercie LAUFEN to nie tylko wyjątkowy design. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie materiałów, wanny tej...
Idealna równowaga - odświeżona linia mebli z kolekcji  ILBAGNOALESSI
Aktualności i wydarzeniaIdealna równowaga – odświeżona linia mebli z kolekcji ILBAGNOALESSI
Kultowa kolekcja ILBAGNOALESSI marki LAUFEN powróciła w odświeżonym wydaniu. Obok jeszcze bardziej płynnych i lekkich form umywalek, wanien czy misek WC, pojawiły się nowe formy mebli łazienkowych. Idealnie dopasowane wzorniczo do pozostałych elementów serii, zachwycają nowoczesną kolorystyką i zaawansowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi.
Wyniki konkursu #ProjektujzLAUFEN
Aktualności i wydarzeniaWyniki konkursu #ProjektujzLAUFEN
Nasz konkurs #ProjektujzLAUFEN dobiegł końca, dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.
Laufen jest partnerem wystawy i licytacji Artshow
Aktualności i wydarzeniaLaufen jest partnerem wystawy i licytacji Artshow
Przed nami jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń tego sezonu! Artshow to prawdziwa uczta dla zmysłów, podczas której zaprezentują swoje dzieła najciekawsi polscy artyści. Laufen objął patronat nad wydarzeniem i przedstawi wyjątkową kolekcję Laufen Space.
Bezpłatne warsztaty Sketch up
Aktualności i wydarzeniaBezpłatne warsztaty Sketch up
Już 15-17 listopada 2023 odbędą się darmowe warsztaty z konkursem Sketch up’a, których partnerem jest Laufen.