Teraz seria Palomba jeszcze bardziej eko z miską wc Rimless

Kultowa seria Palomba, która wciąż oferuje nowe zaskakujące rozwiązania teraz oferuje miskę wc w technologii Rimless. Obecnie modna łazienka to nie tylko łazienka wyjątkowa estetycznie, ale przede wszystkim powinna być wyposażona w ekologiczne rozwiązania. 

Projektując nową łazienkę lub remontując istniejącą oprócz wyboru sprzętów i kolorów warto przyjrzeć się systemom ekologicznym. To w łazience zużywamy 70% wody wykorzystywanej przez rodzinę.
Projektanci kolekcji Palomba współpracujący z marką Laufen zaprojektowali minimalistyczne rozwiązanie w technologii Rimless – miskę WC, łącząc  3 najważniejsze cechy – funkcjonalność, oszczędność i komfort użytkowania. Uzyskanie takiego efektu było możliwe dzięki zredukowaniu powierzchni wewnętrznego kołnierza miski. To proste rozwiązanie pozwoliło zminimalizować przestrzeń, w której do tej pory gromadziły się bakterie, kamień i zanieczyszczenia.  Dodatkowo, dzięki wydajnemu systemowi spłukiwania i dystrybucji wody w kilku kierunkach, wystarczy zaledwie 4,5/3 litra wody, żeby dokładnie obmyć wewnętrzną powierzchnię miski wc w całości, co pozwala na oszczędność nawet do 30%.

Technologia Rimless w ofercie Laufen występuje teraz w wielu odsłonach: Ilbagnoalessi One, Palomba collections, Kartell by Laufen, VAL, PALACE,  PRO, PRO S, PRO LIBERTY.

Miski wc Rimless Laufen nie tylko zachwycają swoim designem, ale wyposażone są w innowacyjną technologię, która ułatwia utrzymanie tego produktu w czystości i pozwala znacznie zredukować zużycie wody.

Co więcej toalety myjące, oferowane są także w technologię rimless, która niezwykle upraszcza utrzymacie w czystości miski wc i redukuje zużycie wody.

Zobacz brodziki prysznicowe Pro