Mała miejska łazienka laufen

Dla wrażliwych na estetykę zwolenników pięknych wnętrz Laufen przygotował ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Przewidując, że w przestrzeni miejskiej wyzwaniem jest niejednokrotnie wyposażenie niewielkiej łazienki albo drugiej toalety firma w idealny sposób łączy niespotykany design z funkcjonalnością.
 


Proponujemy szczególne umywalki Val, projektu Konstancina Grcicia. Niewątpliwie będą punktem przykuwającym uwagę. Mają oryginalny, niepowtarzalny kształt i lekką formę, ponieważ wykonane są z ceramiki w rewolucyjnej formule opracowanej przez firmę Laufen Saphirkeramik. Okrągła niecka pozwoli na komfortowe użytkowanie, a półka umieszczona albo z lewej albo z prawej strony z możliwością docinania nawet do dł. 43 cm będzie spełniała swoje zadanie w małej przestrzeni. Umywalkę można komponować z relingiem.
 


Inną propozycja jest umywalka Val o głębokości 31 cm, charakteryzuje się lekką formą ze względu na cienkie ścianki ceramiki Saphirkeramik i funkcjonalną półką z ozdobną strukturą na mydło. Ponadto seria Val oferuje wiele innych możliwości, ponieważ umywalki mają zredukowaną głębokość i wiele szerokości: 45 / 55 / 60 /65/ 75/95/120 cm.
 


Seria Kartellbylaufen, projektantów Ludovica+Roberto Palomba proponuje małe zgrabne rozwiązanie o wymiarach 46 cm na szerokość i 28 cm na głębokość, do kompletowania z szafką. Bardzo spektakularnym rozwiązaniem jest umywalka nablatowa o szerokości 75cm x i głębokości zaledwie 35 cm w połączeniu z szafkami typu "slim", które dają dodatkową przestrzeń do przechowywania. To idealne rozwiązanie do wąskiej przestrzeni.
 


Umywalki mogą być komponowane z najnowszymi designerskimi miskami WC o zredukowanej głębokości , np. z serii KartellbyLaufen ,Pro czy Palace. Oczywiście wszystkie te rozwiązania są wyposażone w technologię Rimless. Dla osób, które są zainteresowane jeszcze większą wygodą idealnym rozwiązaniem będzie zamontowanie toalety myjącej w europejskiej i minimalistycznej formie, np. Riva czy Navia marki Laufen.
 


Całość dopełnią funkcjonalne dodatki np. Kartellbylaufen dodając charakteru przestrzeni i modnego wyrazu. Transparentność dodatków optycznie nie zabiera przestrzeni, co ważne przy małych łazienkach.