LAUFEN na 4 DESIGN DAYS 2019

LAUFEN na 4 DESIGN DAYS 2019 – NIE PRZEGAP NOWOŚCI LAUFEN!

Przed nami kolejne ważne wydarzenie architektury i designu. W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się IV edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W tą koncepcję idealnie wpisuje się marka Laufen prezentując nowości projektowane przez top designerów.

4Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. W czasie targów będą prezentowane stoiska wielu prestiżowych marek z branży wyposażenia wnętrz. 

Na stoisku Laufen nie zabraknie wyjątkowych nowości  i kolekcji największych projektantów, których propozycje wykraczają poza standardy. Nowości Laufen zaprojektowali między innymi: Patricia Urquiola, Peter Wirz, Robert i Ludovica Palomba, Konstatncin Grcic czy Toan Nguyen. Nowe modele wciąż zaskakują tworząc nowy estetyczny świat. 

Jeśli szukasz wyjątkowych kolekcji, które zmienią wnętrze łazienki w niespotykany sposób to  odwiedź stoisko Laufen  - jest dla Ciebie!

Stoisko Laufen nr 9.