Aktualności i wydarzenia

Umywalka podwójna, czyli łazienka dla dwojga według marki Laufen

Wyjątkowe kolekcje marki Laufen, które sygnowane są przez najlepszych projektantów oferują również modele umywalek dla par. To funkcjonalne rozwiązanie może być propozycją dla zwolenników takich rozwiązań nie tracąc swojego oryginalnego designu.

Seria Sonar oferuje nieprzeciętne wzornictwo i została zaprojektowana przez wybitną projektantkę Patricię Urquiola. Róznorodne wersje umywalek, misek i bidetów WC, mebli, wanna tworzą niepowtarzalną przestrzeń. Wśród nich znajduje się co najmniej kilka rozwiązań dla dwojga: Zwolennicy tego praktycznego rozwiązania znajdą w ofercie modele z podwójnymi nieckami, które mogą być ozdobione ryflowaniem od zewnątrz, co sprawia, ze modele kolekcji Sonar są jeszcze bardziej wyrafinowane. Umywalki wykonane z lekkiej ceramiki Saphirkeramik są subtelne i smukłe. W połączeniu z meblem z tej samej kolekcji w eleganckich wykończeniach: złotym, miedzianym czy tytanowym i w opcji z blatem imitującym marmur z czarnej marquiny  idealnie komponują się z umywalkami i dają sporo miejsca do przechowywania. Innym ciekawym rozwiązaniem w tej samej kolekcji jest umywalka dla dwojga z jedną niecką, do której montuje się dwie baterie sztorcowe.

Podwójna umywalka Sonar Laufen

W zależności od modelu umywalki mogą być montowane do ściany lub z meblem oraz bateriami ściennymi czy sztorcowymi.

umywalka podwojna

Szereg pomysłów na łazienkę dla dwojga zawiera kolekcja Val. Znajdziemy tu bardzo uniwersalne modele o cienkich ściankach z Saphirkeramik, które oferują podwójne niecki lub jedną długą z dwoma bateriami. Lekkie, ponadczasowe wzornictwo będzie świetnie komponowało się w każdej przestrzeni i z wieloma innymi seriami. Bardzo ciekawą aranżacją są dwie osobne umywalki z bateriami sztorcowymi umieszczonymi w blacie. Ich nieprzeciętny design podkreślają cienkie ścianki Saphirkeramik i kontrast linii okręgu i prostokąta oraz powierzchni gładkich i ze strukturą.

umywalki blatowe

Dla kochających tradycyjne zaoblenia idealną umywalką dla dwojga będzie model z serii Palace, której kształty oraz ozdobna poręcz na ręczniki stanowi wyjątkowe połączenie.

 

 

umywalka dla par palace

Pobierz katalogi kolekcji Val i Sonar

 

Zobacz kolekcje:

Sonar

Val

Palace