Aktualności i wydarzenia

Tydzień pełen inspiracji

Ostatni tydzień maja i pierwszy weekend czerwca obfitują w wyjątkowe wydarzenia dla architektów, projektantów wnętrz oraz miłośników sztuki.

Architect@Work

to innowacyjne w swoim formacie, prestiżowe wydarzenie, które adresowane jest dla architektów i projektantów wnętrz. Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej edycji i znakomicie przyjętego przez profesjonalistów konceptu, kolejna edycja Architect@Work odbędzie się  30-31 maja 2023.

Podobnie jak podczas pierwszej edycji, podobnie i w tym roku marka Laufen zaprezentuje swoje produkty. W tym roku pokażemy wspaniałą ewolucję, dobrze wszystkim znanej, kolekcji ILBAGNOALESSI.

architect@work zaproszenie Laufen

Targi Architect@Work odbędą się w dniach 30-31 maja 2023 na terenie EXPO XXI – Hala 1 w Warszawie.

Dla wszystkich naszych partnerów przygotowaliśmy bezpłatne wejściówki. Link do rejestracji tutaj.

ArtShow

W weekend 3-4 czerwca 2023 zapraszamy wszystkich na pierwszą edycję wydarzenia Artshow. Wydarzenie organizowane przez Ewę Mierzejewską oraz Agnieszkę Gruszczyńską-Hyc, to połączenie wystawy z licytacją dzieł sztuki, której Laufen ma zaszczyt być partnerem.

Ewa Mierzejewska jest historyczką sztuki i jej promotorką. Organizatorką ogólnopolskich targów sztuki, kuratorka wielu wystaw. Szerszej publiczności znana jest ze swego udziału w „Dzień Dobry TVN” oraz autorskich programów na kanale Domo +.

Agnieszka Gruszczyńska – Hyc jest historyczką sztuki, ekspertką w dziedzinach designu, projektowania wnętrz i architektury. Była przez wiele lat również redaktorką naczelną magazynów „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie” i serwisu internetowego Urządzamy.pl.

Co czeka odwiedzających Artshow?

  • Interesująca, obszerna wystawa, w czasie, której będzie można obejrzeć i kupić prace kilkudziesięciu wyselekcjonowanych artystów. Wielu z nich zapowiada swoją obecność podczas wydarzenia.
  • Aukcja dzieł sztuki, która obędzie się w niedzielę, 4 czerwca o godzinie 14:00.
  • Program edukacyjny: wykłady panele dyskusyjne oraz pokazy działań twórczych na żywo. To gratka szczególnie dla osób zainteresowanych warsztatem i technika pracy artystów.
artshow zaproszenie Laufen

Podczas wystawy, po raz pierwszy w Polsce, zaprezentujemy instalacją z produktami pochodzącymi z nowej kolekcji LAUFEN Space – Artwork autorstwa szwajcarskiej artystki Monique Baumann. Kolekcja ta miała premierę w tym roku w Mediolanie, podczas Milan Design Week.

Wystawa ArtShow odbędzie na terenie Fabryki Norblina, ul. Żelazna 51/53, Warszawa