Aktualności i wydarzenia

Nowości Laufen na 2022 na targach designu 4DD

To właśnie na tym wyjątkowym święcie wzornictwa 4DD w dniach 27-30.01.22 w Katowicach po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowe kolekcje , nowe modele, kolory i wykończenia, które wejdą do sprzedaży na 2022r. Różnorodność rozwiązań, połączenie tworzywa, ceramiki i kompozytów – tylko w ofercie Laufen.

Zapraszamy na nową odsłonę serii Kartellbylaufen, która  oferuje innowacyjne podejście do koloru i opiera się na współpracy dwóch firm, ekspertów w swojej branży – marek : Kartell i Laufen. Wspólny projekt zaowocował  kolorową kolekcją ceramiki łazienkowej, baterii i dodatków łazienkowych idealnie wpisującą się w trendy. To rozwiązanie pozwala na wiele kompozycji, ponieważ wciąż pojawiają się nowe modne propozycje łącząc funkcjonalność z wymiarem zmysłów i emocji.

Laufen brodzik PRO

Funkcjonalność i uniwersalność znajdziemy także w nowej serii Lua i Lani , które oferują ceramikę, meble, wannę czy w poszerzonej ofercie brodzików Pro w nowych kolorach i z nowymi ozdobnymi osłonami odpływu. Kolekcje wejdą do sprzedaży w marcu 2022r. Na targach została zaprezentowana po raz pierwszy.

Laufen Lua Lani