Wzornictwo i innowacje

Nowczesne technogie w miskach wc. Design ułatwiający życie

Nowoczesne technologie zazwyczaj kojarzą się nam ze sprzętem elektronicznym. Czy możemy więc o nich mówić w innym kontekście, np. łazienki? Firma Laufen od lat udowadnia, że jest to możliwe, wprowadzając nie tylko innowacyjne materiały i technologie ale także systemy ułatwiające montaż czy też codzienne użytkownie łazienki.

LAUFEN EasyFit

Innowacyjny system montażu ściennego misek WC, bidetów i pisuarów. Rozwiązanie EasyFit to ukryty, łatwy w montażu system, który wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno instalatorów, jak i użytkowników. Kupujący z pewnością docenią brak otworów bocznych na śruby montażowe. Dzięki czemu produkt zyskuje ładniejszą bryłę pozbawioną trudno dostępnych miejsc, w których zbierają się brud i bakterie. Z kolei intuicyjny system montażu ułatwi pracę instalatorom oraz zaoszczędzi ich czas.

easy fit

Deski wolnooopadające

Myśląc o kompletnym wyposażeniu łazienki czy też toalety nie sposób pominąć deski wc. Wolnoopadające deski wc LAUFEN zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Do ich konstrukcji zastosowano wysokiej jakości mechanizm amortyzujący, dzięki któremu opadają one płynnie i cicho. Dodatkowo aby ułatwić czyszczenie, wybrane deski LAUFEN można wypiąć jednym ruchem ręki. Ponadto deski wc LAUFEN zostały również przetestowane dla zapewnienia ich niezawodności, badania obejmują między innymi 50 000 cykli otwarcia i zamknięcia.

deski wolnoopadające

System Vario – czyli podwójny odpływ

Firma LAUFEN w większości swoich stojących misek wc oferuje podwójny odpływ, który umożliwia niezwykle łatwy montaż toalety. Oferowany system Vario daje dużą elastyczność (od 7 do 30,5 cm) i ułatwia instalację zarówno podczas kompleksowych remontów, jak i drobnych prac renowacyjnych.

odpływ system vario