Biuro prasowe

Laufen proponuje idealne rozwiązanie do małej miejskiej łazienki

Zwolennikom miejskich klimatów rynek mieszkaniowy oferuje dziś wiele propozycji. M.in, mieszkania, domy lub apartamenty. Znaczna ich część to niewielkie pomieszczenia, których urządzenie stanowi prawdziwe wyzwanie. Tu z pomocą przychodzi marka Laufen perfekcyjnie łącząca nieprzeciętny, wyrafinowany design z funkcjonalnością.

 

Przede wszystkim warto rozważyć ofertę umywalek o niewielkich gabarytach z serii VAL znanego i cenionego projektanta Konstantina Grcic’a. To umywalki, które świetnie sprawdzą się w małych łazienkach czy toaletach gościnnych. Cechują się oryginalnym kształtem przykuwającym uwagę. Wykonane z rewolucyjnej ceramiki Saphirceramik umywalki ścienne mają zgrabne niewielkie rozmiary – 550 mm x 315 mm.

 

Wyposażone są w funkcjonalną nieckę oraz półkę na dodatki łazienkowe. Mogą być komponowane z relingiem na ręcznik, korkiem ceramicznym i ozdobnym syfonem. Bateria może być montowana na ścianie lub w wersji sztorcowej na blacie umywalki po lewej lub prawej stronie, ponieważ umywalka jest dostępna w wersji lewej i prawej. Ma to ogromne znaczenie w małych przestrzeniach.

Zwolennikom bardziej uniwersalnego designu seria Val oferuje umywalkę cienkościenną na bazie prostokąta o zaoblonych kątach, która jest wyposażona w praktyczną półkę. Umywalka także wykonana jest z Saphirceramik i ma rozmiary 600mm x 315mm.

Zredukowana głębokość jest bardzo przydatna i funkcjonalna w małej łazience. Może być skomponowana z baterią montowaną sztorcowo lub naściennie. Oferowana jest w opcji z relingiem na ręcznik. Całość stanowi eleganckie i bardzo praktyczne rozwiązanie.

 

 

Uzupełnieniem serii są praktyczne dodatki łazienkowe Val: wspomniane wcześniej relingi oraz uchwyt na papier toaletowy z ceramiki Saphirkeramik, który idealnie się komponuje z umywalkami i stanowi funkcjonalne subtelne rozwiązanie do małej łazienki. Uchwyt ma płaską półkę, która może stanowić przedłużenie blatu umywalki.

 

W niewielkiej przestrzeni sprawdzi się także podwieszana miska WC z legendarnej serii KartellbyLaufen, która ma zredukowaną głębokość 490x370mm. Miska pięknie się prezentuje , wyposażona jest w bezkołnierzową technologię Rimless i przystosowana jest do ekologicznego spłukiwania 4,5/3 l wody. Może być kompletowana z deską wolnoopadającą WC.

 

 

Marka Laufen dokładnie przemyślała ofertę przeznaczoną do rosnącego dziś sektora rynku niewielkich miejskich, ale eleganckich wnętrz.

Ich właściciele najczęściej szukają jednocześnie designu, komfortu i funkcjonalności zarazem.