Wzornictwo i innowacje

Cechy produktów: Oświetlenie i lustra

Oświetlenie w łazience

Oświetlenie łazienki – kąpiel w świetle. Oświetlenie w meblach łazienkowych ma zastosowanie nie tylko funkcjonalne, ale coraz częściej  jest stosowane dla podkreślenia  charakteru pomieszczenia: podświetlane lustra i szafki z lustrami marki LAUFEN zapewniają szeroką gamę indywidualnych rozwiązań oświetleniowych. Od zintegrowanego oświetlenia LED, poprzez dopasowane lampy po oświetlenie krawędzi pólek i luster. Od oświetlenia tworzącego klimat po optymalnie praktyczne oświetlenie bezpośrednio przy lustrze, umożliwiające nałożenie makijażu lub dokładne golenie.

Opcjonalnie w przypadku luster z serii Case firma LAUFEN oferuje zintegrowany bezdotykowy czujnik włączający oświetlenie lustra. Oznacza to, że możesz włączyć światło, zbliżając do lustra dłoń bez dotykania go.

Elementy oświetleniowe zastosowane w podświetlanych lustrach LAUFEN z serii Case można łatwo i szybko wymieniać. Nie trzeba ich w tym celu zdejmować ze ściany. Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń elektrycznych montowanych w meblach łazienkowych oświetlenie jest chronione z każdej strony przed rozpryskami wody i kurzem zgodnie z wymaganiami klasy zabezpieczeń IP 44.