Category

Biuro prasowe

Szwajcarska kultura łazienkowa: design, jakość i unikalne cechy produktów. Tu znajdziesz informacje i zdjęcia dotyczące marki LAUFEN przeznaczone dla mediów architektonicznych, konsumpcyjnych i branżowych.

Idealna na życie nowa kolekcja MEDA LAUFEN
Aktualności i wydarzeniaIdealna na życie nowa kolekcja MEDA LAUFEN
Nowa kolekcja łazienkowa MEDA łączy praktyczność z ponadczasową estetyką. Dlatego adresowana jest do szerokiego grona odbiorców. Dzięki swojej modułowości MEDA świetnie się sprawdzi w różnych stylach. Tym samym otwiera wiele nowych możliwości w zakresie planowania i projektowania łazienek. Kolekcja obejmuje umywalki, miski WC, bidety, meble, wanny i baterie. Wszystkie tworzą...
Laufen po raz kolejny wspiera wielkie wydarzenie popularyzujące sztukę - Artshow Ewy Mierzejewskiej.
Aktualności i wydarzeniaLaufen po raz kolejny wspiera wielkie wydarzenie popularyzujące sztukę – Artshow Ewy Mierzejewskiej.
Artshow - święto sztuki - odbędzie się po raz trzeci ciesząc się rosnącym zainteresowaniem. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 2 i 3 marca w Warszawie w Kamienicy Karskich w Warszawie. Laufen ma przyjemność i zaszczyt być partnerem tego wydarzenia.
Idealna równowaga - odświeżona linia mebli z kolekcji  ILBAGNOALESSI
Aktualności i wydarzeniaIdealna równowaga – odświeżona linia mebli z kolekcji ILBAGNOALESSI
Kultowa kolekcja ILBAGNOALESSI marki LAUFEN powróciła w odświeżonym wydaniu. Obok jeszcze bardziej płynnych i lekkich form umywalek, wanien czy misek WC, pojawiły się nowe formy mebli łazienkowych. Idealnie dopasowane wzorniczo do pozostałych elementów serii, zachwycają nowoczesną kolorystyką i zaawansowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi.
Grupa Roca oddała do użytku pierwszy na świecie elektryczny piec tunelowy do produkcji ceramiki sanitarnej
Aktualności i wydarzeniaGrupa Roca oddała do użytku pierwszy na świecie elektryczny piec tunelowy do produkcji ceramiki sanitarnej
Grupa Roca jako pionier branży wprowadziła pierwszy na świecie elektryczny piec tunelowy do produkcji ceramiki sanitarnej. W ten sposób Roca stanie się pierwszym światowym graczem, który posiada zakład produkujący ceramikę sanitarną o zerowej emisji netto. Inwestycję przeprowadzono dzięki współpracy z producentem specjalistycznych pieców – firmą Keramischer OFENBAU.
Wyniki konkursu #ProjektujzLAUFEN
Aktualności i wydarzeniaWyniki konkursu #ProjektujzLAUFEN
Nasz konkurs #ProjektujzLAUFEN dobiegł końca, dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.
Wyższy wymiar komfortu - nowe wanny wolnostojące LUA
Aktualności i wydarzeniaWyższy wymiar komfortu – nowe wanny wolnostojące LUA
Relaks w łazience kojarzy się przede wszystkim z kąpielą w wannie. Możliwość pełnego rozluźnienia mięśni w wygodnej pozycji półleżącej pozytywnie wpływa na samopoczucie i przynosi pełny wypoczynek. Z nowymi modelami wanien LUA LAUFEN przestrzeń łazienki stanie się nie tylko komfortowa, ale i wyjątkowo piękna.
LAUFEN Space X Monique Baumann
Aktualności i wydarzeniaLAUFEN Space X Monique Baumann
Przełożenie śmiałych projektów szwajcarskiej artystki na przedmioty wyposażenia łazienki zaowocowało kolorową i najbardziej niezwykłą kolekcję artystyczną LAUFEN.
HOW DARE YOU – MILAN DESIGN WEEK 2023
Aktualności i wydarzeniaHOW DARE YOU – MILAN DESIGN WEEK 2023
Showroom “The Laufen Space” w Mediolanie gości nową i bardzo eklektyczną wystawę ‘How dare you’