Category

Biuro prasowe

Szwajcarska kultura łazienkowa: design, jakość i unikalne cechy produktów. Tu znajdziesz informacje i zdjęcia dotyczące marki LAUFEN przeznaczone dla mediów architektonicznych, konsumpcyjnych i branżowych.

Laufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023
Aktualności i wydarzeniaLaufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023
Jej godło otrzymują wyśmienite obiekty wyposażone m.in. w produkty Laufen i Laufen Bespoke.
Cichy bohater każdej łazienki – stelaż podtynkowy WC
Aktualności i wydarzeniaCichy bohater każdej łazienki – stelaż podtynkowy WC marki Laufen
Obecnie nie wyobrażamy sobie łazienki bez niewidocznego, a tak ważnego elementu jakim jest stelaż podtynkowy WC. To dzięki niemu strefa toalety jest minimalistyczna, zbiornik i inne elementy montażowe są ukryte w ścianie i jednocześnie dają nowe możliwości aranżacji jak tworzenie praktycznej półki czy szafki nad toaletą lub przepierzeń tworząc bardziej...
luksusowe łazienki, luksusowe łazienki aranżacje
Aktualności i wydarzeniaLuksusowe łazienki – szwajcarska jakość, włoskie wzornictwo
W przypadku projektowania nowych łazienek wielu inwestorów chciałoby uzyskać wyjątkowy efekt połączenia funkcjonalności wnętrz z ich niezwykle eleganckim wystrojem.
kolekcja łazienkowa Laufen Lua
Aktualności i wydarzeniaPoznaj nową kolekcję łazienkową LUA
LUA to nowa, kompletna kolekcja łazienkowa firmy Laufen. Łączy w sobie świeże, ciekawe wzornictwo, markową jakość i bogactwo funkcji. Kolekcję stworzył na zaproszenie firmy, francuski projektant Toan Nguyen. Tym samym LUA stanowi harmonijną propozycję, dopracowaną w każdym szczególe – od ceramiki, poprzez armaturę po wannę.
Łazienka – aranżacje i pomysły na wyjątkowy wystrój
Biuro prasoweŁazienka – aranżacje i pomysły na wyjątkowy wystrój 2022
Nowoczesne łazienki w 2022 roku coraz częściej nawiązują swoim wystrojem do natury i ponadczasowej elegancji. Dlatego w inspiracjach znajdziemy między innymi materiały przypominające w dotyku naturalne faktury, a także delikatne kształty poszczególnych elementów wyposażenia i neutralne kolory.
Toalety myjące Laufen w 6 różnych dziedzinach
Aktualności i wydarzeniaToalety myjące Laufen w 6 różnych dziedzinach życia
W projekcie i zastosowaniu toalet myjących przenikają się różne dziedziny życia i twórczości, co może brzmieć nieco górnolotnie w kontekście tego, czym właściwie jest toaleta – wydaje się jednak, że właśnie w zderzeniu z tą prozaicznością to spojrzenie jest tym bardziej zaskakujące i odkrywcze.
Dwadzieścia lat po premierze, jedna z najbardziej udanych kolekcji marki Laufen, ILBAGNOALESSI projektu Stefano Giovannoniego, została poddana starannemu retuszowi z lżejszymi kształtami, pięknie rzeźbionymi meblami i współczesnymi technologiami łazienkowymi.
Aktualności i wydarzeniaILBAGNOALESSI ewoluujący klasyk
Dwadzieścia lat po premierze, jedna z najbardziej udanych kolekcji marki Laufen, ILBAGNOALESSI projektu Stefano Giovannoniego. Kultowa kolekcja przeszła zmiany; została wyposażona w najnowsze technologie, kształty modeli ceramicznych są teraz lżejsze i doskonale komponują się z rzeźbionymi meblami.
umywalka podwójna, umywalka podwójna nablatowa
Aktualności i wydarzeniaUmywalka podwójna, czyli łazienka dla dwojga według marki Laufen
Wyjątkowe kolekcje marki Laufen, które sygnowane są przez najlepszych projektantów oferują również modele umywalek dla par. To funkcjonalne rozwiązanie może być propozycją dla zwolenników takich rozwiązań nie tracąc swojego oryginalnego designu.
Targi Architect@Work w Polsce
Aktualności i wydarzeniaArchitect@Work po raz pierwszy w Polsce
Laufen prezentuje neoklasykę do wyjątkowych wnętrz. Przekonaj się sam. Zapraszamy na stoisko Laufen już 15-16.11.2022r.
Laufen nowości targi 4 Design Days
Aktualności i wydarzeniaNowości Laufen na 2022 na targach designu 4DD
To właśnie na tym wyjątkowym święcie wzornictwa 4DD w dniach 27-30.01.22 w Katowicach po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowe kolekcje , nowe modele, kolory i wykończenia, które wejdą do sprzedaży na 2022r. Różnorodność rozwiązań, połączenie tworzywa, ceramiki i kompozytów – tylko w ofercie Laufen.