Category

Biuro prasowe

Szwajcarska kultura łazienkowa: design, jakość i unikalne cechy produktów. Tu znajdziesz informacje i zdjęcia dotyczące marki LAUFEN przeznaczone dla mediów architektonicznych, konsumpcyjnych i branżowych.

laufen
Biuro prasoweZnamy już Laureatów konkursu: Zaprojektuj ekspozycję Laufen. Sprawdź wizje zwycięskich ekspozycji Laufen.
Konkurs marki Laufen dla architektów cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Projekty, które zwyciężyły cechowała harmonia, minimalizm, atmosfera niczym w raju lub na łonie natury.
Smarter sanitation for smarter cities
Aktualności i wydarzeniaZrównoważona przyszłość – miska WC – Save! marki Laufen wyprzedza epokę
Współpraca austriackiego studia projektowego EOOS, szwajcarskiego instytutu badawczego Eawag i firmy Laufen ze wsparciem finansowym fundacji Billa i Melindy Gates zaowocowała opracowaniem pionierskiej toalety, która ma być częścią większego systemu zrównoważonego zarządzania gospodarką wodną i ściekową.
Laufen, rimless
Biuro prasoweBezkołnierzowe miski wc w ofercie Laufen
Technologia Rimless w ofercie Laufen występuje teraz w odsłonach: Ilbagnoalessi One, Palomba collections, Kartell by Laufen, VAL, PALACE, PRO, PRO S, PRO LIBERTY.
Dobry Wzór 2018
Biuro prasoweFinaliści konkursu Dobry Wzór 2018
Finaliści konkursu Dobry Wzór 2018 na wystawie pokonkursowej 25 października odbyła się gala konkursu Dobry Wzór. Gali towarzyszy wystawa, na której można zobaczyć finałowe projekty - podwójną umywalkę z dekorem i wannę z kolekcji Sonar.
laufen pro, brodziki, laufen
Biuro prasoweBrodziki pro – wyjątkowo atrakcyjna oferta marki Laufen
Minimalistyczne w formie, nowoczesne i funkcjonalne, super płaskie brodziki nadają nowy wymiar strefie kąpielowej. Ich oryginalny subtelny kształt stanowi niepowtarzalną propozycję projektu Petera Wirza. Brodziki oferowane są z plastycznego i miłego w dotyku materiału Marbond opracowanego przez szwajcarską markę LAUFEN.
Saphirkeramik, Laufen
Aktualności i wydarzeniaSaphirkeramik® – plastyczna I ekologiczna ceramika nowej generacji, tylko w marce Laufen
SAPHIRKERAMIK® czyli ceramika w nowej rewolucyjnej formule, która nie tylko pozwala tworzyć plastyczne kształty bez ograniczen, ale jest niskokosztowa w produkcji i mniej eksploatuje środowisko naturalne. Innowacyjna receptura SaphirKeramik® pozwala na swobodę w projektowaniu.Teraz umywalki są bardziej delikatne, filigranowe i plastyczne, nie tracąc jednocześnie na twardości i odporności.
cleanet, riva, laufen, toaleta
Aktualności i wydarzeniaInteligentna toaleta Cleanet Riva-zaawansowana technologia i minimalizm zapewniają idealną higienę
Już od wielu lat marka Laufen przoduje w łączeniu innowacyjnych technologii z wyszukanym, ekskluzywnym designem. Cleanet RIVA to rewolucyjna propozycja, stanowiąca perfekcyjne połączenie najwyższego luksusu, minimalistycznego designu i idealnej higieny.
The New Classic, Dobry Wzór
Biuro prasoweThe New Classic finalistą konkursu Dobry Wzór 2019, teraz na wystawie pokonkursowej
Kolekcja The New Classic Laufen zaprojektowana przez światowej sławy projektanta Marcela Wandersa otrzymała elitarne wyróżnienie godło Finalsita konkursu Dobry Wzór 2019 i tym samym znalazła się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów na polskich rynku w 2019.
kbyl, kartell, laufen, kolor
Biuro prasoweKartell by LAUFEN – Moda i kolor w salonie łazienkowym
Dwie charakterystyczne osobowości w świecie designu – kultowa marka mebli z tworzywa Kartell oraz marka, która rewolucjonizuje świat łazienki - Laufen, oferują nowe, zaskakujące propozycje.
laufen, firma, antonio linares
Biuro prasoweAntonio Linares nowym dyrektorem generalnym firmy Laufen
Antonio Linares nowym Dyrektorem Zarządzającym firmy Laufen i Roca na rynku północno-centralnej Europy. Doświadczony manager zajmie miejsce Alberto Magransa, który objął stanowisko CEO całej grupy Roca.