Category

Biuro prasowe

Szwajcarska kultura łazienkowa: design, jakość i unikalne cechy produktów. Tu znajdziesz informacje i zdjęcia dotyczące marki LAUFEN przeznaczone dla mediów architektonicznych, konsumpcyjnych i branżowych.

umywalka podwójna, umywalka podwójna nablatowa
Aktualności i wydarzeniaUmywalka podwójna, czyli łazienka dla dwojga według marki Laufen
Wyjątkowe kolekcje marki Laufen, które sygnowane są przez najlepszych projektantów oferują również modele umywalek dla par. To funkcjonalne rozwiązanie może być propozycją dla zwolenników takich rozwiązań nie tracąc swojego oryginalnego designu.
Targi Architect@Work w Polsce
Aktualności i wydarzeniaArchitect@Work po raz pierwszy w Polsce
Laufen prezentuje neoklasykę do wyjątkowych wnętrz. Przekonaj się sam. Zapraszamy na stoisko Laufen już 30-31.03.2022r.
Laufen nowości targi 4 Design Days
Aktualności i wydarzeniaNowości Laufen na 2022 na targach designu 4DD
To właśnie na tym wyjątkowym święcie wzornictwa 4DD w dniach 27-30.01.22 w Katowicach po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowe kolekcje , nowe modele, kolory i wykończenia, które wejdą do sprzedaży na 2022r. Różnorodność rozwiązań, połączenie tworzywa, ceramiki i kompozytów – tylko w ofercie Laufen.
Produkty Laufen na miarę luksusowych warszawskich hoteli i nagrody European Property Awards
Aktualności i wydarzeniaProdukty Laufen na miarę luksusowych warszawskich hoteli i nagrody European Property Awards
Dwa polskie hotele – Nobu Hotel Warsaw oraz Hampton by Hilton Warsaw Reduta – zdobyły nagrodę w prestiżowym konkursie European Property Awards 2021-2022 w kategorii Hotel Bathroom Design for Poland. W obu obiektach zastosowana zostały produkty Laufen, między innymi z kolekcji Laufen BESPOKE, która daje możliwość tworzenia wyjątkowych rozwiązań dostosowanych...
Laufen na targach 4 Design Days
Aktualności i wydarzeniaLaufen na targach 4 Design Days. To już VI edycja
To już kolejna okazja, aby spotkać się z marką Laufen i zapoznać z jej niezwykłą ofertą. To właśnie na tym wyjątkowym święcie wzornictwa 4DD w dniach 27-30.01.22 w Katowicach po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć nowe kolekcje na 2022r. Nowe kolory, ich różnorodność, połączenie tworzywa, ceramiki i kompozytów – takie...
Laufen The New Classic
Biuro prasoweIdealny duet w twojej łazience – olśniewające i spójne linie modeli z kolekcji The New Classic.
Neoklasyczne kształty kolekcji The New Classic szczególnie prezentują się w wolnostojącej wannie oraz umywalce nablatowej. Cała kolekcja została stworzona z najnowocześniejszych materiałów. To połączenie nostalgicznego designu przeszłych epok, ale przy użyciu najlepszych nowych technologii i materiałów.
The New Classic
Biuro prasoweSubtelność, czułość i niecodzienny nastrój łazienki osiągniesz przez najmniejsze elementy wyposażenia
Kolekcja dodatków łazienkowych The New Classic to część całej neoklasycznej kolekcji łazienkowej zaprojektowanej przez światowej sławy projektanta Marcela Wandersa. Jej delikatne kształty stanowią nietuzinkową dekorację łazienkową. Taki efekt możliwy jest przez użycie ceramiki w nowej formule Saphirkeramik. To rodzaj materiału, który pozwala na uzyskanie plastycznych i lekkich form. Z drugej...
Laufen proponuje idealne rozwiązanie do małej miejskiej łazienki
Biuro prasoweLaufen proponuje idealne rozwiązanie do małej miejskiej łazienki
Zwolennikom miejskich klimatów rynek mieszkaniowy oferuje dziś wiele propozycji. M.in, mieszkania, domy lub apartamenty. Znaczna ich część to niewielkie pomieszczenia, których urządzenie stanowi prawdziwe wyzwanie. Tu z pomocą przychodzi marka Laufen perfekcyjnie łącząca nieprzeciętny, wyrafinowany design z funkcjonalnością.
laufen
Biuro prasoweZnamy już Laureatów konkursu: Zaprojektuj ekspozycję Laufen. Sprawdź wizje zwycięskich ekspozycji Laufen.
Konkurs marki Laufen dla architektów cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Projekty, które zwyciężyły cechowała harmonia, minimalizm, atmosfera niczym w raju lub na łonie natury.
Smarter sanitation for smarter cities
Aktualności i wydarzeniaZrównoważona przyszłość – miska WC – Save! marki Laufen wyprzedza epokę
Współpraca austriackiego studia projektowego EOOS, szwajcarskiego instytutu badawczego Eawag i firmy Laufen ze wsparciem finansowym fundacji Billa i Melindy Gates zaowocowała opracowaniem pionierskiej toalety, która ma być częścią większego systemu zrównoważonego zarządzania gospodarką wodną i ściekową.