Category

Biuro prasowe

Szwajcarska kultura łazienkowa: design, jakość i unikalne cechy produktów. Tu znajdziesz informacje i zdjęcia dotyczące marki LAUFEN przeznaczone dla mediów architektonicznych, konsumpcyjnych i branżowych.

Rzeźba w łazience Laufen
Biuro prasoweRzeźba w łazience Laufen
Łazienka Laufen to także dobrze dobrane dekoracyjne dodatki, które tworzą całość. To ozdoby tworzą atmosferę w przestrzeni, przyciągają uwagę
Klasyczna aranżacja łazienki w stylu INO
Aktualności i wydarzeniaKlasyczna aranżacja łazienki w stylu INO
Pojawienie się w ofercie marki Laufen kolekcji INO to odpowiedź na potrzeby inwestorów, którym zależy na stworzeniu niezwykle eleganckich, klasycznych łazienek o prostych kształtach.
Inteligentne, sterowane z chmury łazienki
Biuro prasoweInteligentne, sterowane z chmury łazienki
W dniach 13 do 17 marca 2023, w czasie targów ISH, skupimy się na tematyce tak dziś ważnej czyli sposobach oszczędzania zasobów w obiektach i domach, w szczególności będziemy rozwijać tematykę cyfryzacji rozwiązań, które pozwolą na realizację tego celu w toaletach.
Łazienka na czasie. Postaw na wykończenia matowe
Biuro prasoweŁazienka na czasie. Postaw na wykończenia matowe
Urządzając wnętrza coraz częściej rozważamy dekoracje i wykończenia matowe. Ten trend występuje również w modzie zyskując na popularności. W łazience mat oferuje marka Laufen. Bogatą gamę produktów można łączyć z modelami w połysku lub różnymi kolorami nadając całości zupełnie nowy wymiar.
Targi designu 4DD z marką Laufen. Ikoniczna kolekcja powraca.
Aktualności i wydarzeniaTargi designu 4DD z marką Laufen. Ikoniczna kolekcja powraca.
W tegorocznej edycji targów designu i architektury 4DD nie może zabraknąć marki Laufen. Mamy nadzieję zaskoczyć gości nową wersją legendarnej kolekcji Alessi oraz mieniącymi się nowymi kolorami i wykończeniami innych nowości m.in. kolekcji Kartell.Laufen. To wyjątkowe wydarzenie w naszym regionie sponsoruje marka Laufen.
Czarno-biała łazienka - jak ją urządzić? Inspirujące pomysły!
Biuro prasoweCzarno-biała łazienka – jak ją urządzić? Inspirujące pomysły!
W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem inwestorów cieszą się projekty łazienek wyróżniające się oryginalnym designem. Bardzo często odchodzi się od klasycznej bieli czy bezpiecznego beżu na rzecz odważniejszych aranżacji, które będą zwracały na siebie uwagę, ale jednocześnie nie okażą się zbyt krzykliwe i nie będą utrudniać odprężającego odpoczynku.
Toaleta myjąca Navia z nową funkcją
Aktualności i wydarzeniaNajnowsza wersja toalety myjącej Navia marki Laufen teraz z nowymi funkcjami już dostępna.
Marka Laufen wciąż rozwija swoje produkty. Teraz proponuje lepszą wersję toalety myjącej, która oferuje nową higieniczną funkcję mycia damskiego.
Aranżacja nowoczesnej łazienki z kolekcją Sonar
Aktualności i wydarzeniaAranżacja nowoczesnej łazienki z kolekcją Sonar
Pojawienie się nowoczesnej kolekcji Sonar w ofercie marki Laufen to odpowiedź na potrzeby inwestorów poszukujących niezwykle estetycznych i funkcjonalnych elementów wyposażenia łazienki.
Laufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023
Aktualności i wydarzeniaLaufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023
Jej godło otrzymują wyśmienite obiekty wyposażone m.in. w produkty Laufen i Laufen Bespoke.
Cichy bohater każdej łazienki – stelaż podtynkowy WC
Aktualności i wydarzeniaCichy bohater każdej łazienki – stelaż podtynkowy WC marki Laufen
Obecnie nie wyobrażamy sobie łazienki bez niewidocznego, a tak ważnego elementu jakim jest stelaż podtynkowy WC. To dzięki niemu strefa toalety jest minimalistyczna, zbiornik i inne elementy montażowe są ukryte w ścianie i jednocześnie dają nowe możliwości aranżacji jak tworzenie praktycznej półki czy szafki nad toaletą lub przepierzeń tworząc bardziej...