Category

Biuro prasowe

Szwajcarska kultura łazienkowa: design, jakość i unikalne cechy produktów. Tu znajdziesz informacje i zdjęcia dotyczące marki LAUFEN przeznaczone dla mediów architektonicznych, konsumpcyjnych i branżowych.

Laufen The New Classic
Biuro prasoweIdealny duet w twojej łazience – olśniewające i spójne linie modeli z kolekcji The New Classic.
Neoklasyczne kształty kolekcji The New Classic szczególnie prezentują się w wolnostojącej wannie oraz umywalce nablatowej. Cała kolekcja została stworzona z najnowocześniejszych materiałów. To połączenie nostalgicznego designu przeszłych epok, ale przy użyciu najlepszych nowych technologii i materiałów.
The New Classic
Biuro prasoweSubtelność, czułość i niecodzienny nastrój łazienki osiągniesz przez najmniejsze elementy wyposażenia
Kolekcja dodatków łazienkowych The New Classic to część całej neoklasycznej kolekcji łazienkowej zaprojektowanej przez światowej sławy projektanta Marcela Wandersa. Jej delikatne kształty stanowią nietuzinkową dekorację łazienkową. Taki efekt możliwy jest przez użycie ceramiki w nowej formule Saphirkeramik. To rodzaj materiału, który pozwala na uzyskanie plastycznych i lekkich form. Z drugej...
Laufen proponuje idealne rozwiązanie do małej miejskiej łazienki
Biuro prasoweLaufen proponuje idealne rozwiązanie do małej miejskiej łazienki
Zwolennikom miejskich klimatów rynek mieszkaniowy oferuje dziś wiele propozycji. M.in, mieszkania, domy lub apartamenty. Znaczna ich część to niewielkie pomieszczenia, których urządzenie stanowi prawdziwe wyzwanie. Tu z pomocą przychodzi marka Laufen perfekcyjnie łącząca nieprzeciętny, wyrafinowany design z funkcjonalnością.
laufen
Biuro prasoweZnamy już Laureatów konkursu: Zaprojektuj ekspozycję Laufen. Sprawdź wizje zwycięskich ekspozycji Laufen.
Konkurs marki Laufen dla architektów cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Projekty, które zwyciężyły cechowała harmonia, minimalizm, atmosfera niczym w raju lub na łonie natury.
Smarter sanitation for smarter cities
Aktualności i wydarzeniaZrównoważona przyszłość – miska WC – Save! marki Laufen wyprzedza epokę
Współpraca austriackiego studia projektowego EOOS, szwajcarskiego instytutu badawczego Eawag i firmy Laufen ze wsparciem finansowym fundacji Billa i Melindy Gates zaowocowała opracowaniem pionierskiej toalety, która ma być częścią większego systemu zrównoważonego zarządzania gospodarką wodną i ściekową.
Laufen, rimless
Biuro prasoweBezkołnierzowe miski wc w ofercie Laufen
Technologia Rimless w ofercie Laufen występuje teraz w odsłonach: Ilbagnoalessi One, Palomba collections, Kartell by Laufen, VAL, PALACE, PRO, PRO S, PRO LIBERTY.
Dobry Wzór 2018
Biuro prasoweFinaliści konkursu Dobry Wzór 2018
Finaliści konkursu Dobry Wzór 2018 na wystawie pokonkursowej 25 października odbyła się gala konkursu Dobry Wzór. Gali towarzyszy wystawa, na której można zobaczyć finałowe projekty - podwójną umywalkę z dekorem i wannę z kolekcji Sonar.
laufen pro, brodziki, laufen
Biuro prasoweBrodziki pro – wyjątkowo atrakcyjna oferta marki Laufen
Minimalistyczne w formie, nowoczesne i funkcjonalne, super płaskie brodziki nadają nowy wymiar strefie kąpielowej. Ich oryginalny subtelny kształt stanowi niepowtarzalną propozycję projektu Petera Wirza. Brodziki oferowane są z plastycznego i miłego w dotyku materiału Marbond opracowanego przez szwajcarską markę LAUFEN.
Saphirkeramik, Laufen
Aktualności i wydarzeniaSaphirkeramik® – plastyczna I ekologiczna ceramika nowej generacji, tylko w marce Laufen
SAPHIRKERAMIK® czyli ceramika w nowej rewolucyjnej formule, która nie tylko pozwala tworzyć plastyczne kształty bez ograniczen, ale jest niskokosztowa w produkcji i mniej eksploatuje środowisko naturalne. Innowacyjna receptura SaphirKeramik® pozwala na swobodę w projektowaniu.Teraz umywalki są bardziej delikatne, filigranowe i plastyczne, nie tracąc jednocześnie na twardości i odporności.
cleanet, riva, laufen, toaleta
Aktualności i wydarzeniaInteligentna toaleta Cleanet Riva-zaawansowana technologia i minimalizm zapewniają idealną higienę
Już od wielu lat marka Laufen przoduje w łączeniu innowacyjnych technologii z wyszukanym, ekskluzywnym designem. Cleanet RIVA to rewolucyjna propozycja, stanowiąca perfekcyjne połączenie najwyższego luksusu, minimalistycznego designu i idealnej higieny.