NOWOŚCI I TRENDY

W świecie marki Laufen zawsze jest mnóstwo nowości, niezależnie od tego, czy dotyczą nowych produktów, referencji czy aktualnych tematów w świecie projektowania i architektury. Przeglądaj wszystkie najnowsze historie.

ILBAGNOALESSI EWOLUUJĄCY KLASYK

Dwadzieścia lat po premierze, jedna z najbardziej udanych kolekcji marki Laufen, ILBAGNOALESSI projektu Stefano Giovannoniego. Kultowa kolekcja przeszła zmiany; została wyposażona w najnowsze technologie, kształty modeli ceramicznych są teraz lżejsze i doskonale komponują się z rzeźbionymi meblami.

ŁAZIENKA – ARANŻACJE I POMYSŁY NA WYJĄTKOWY WYSTRÓJ 2022

Nowoczesne łazienki w 2022 roku coraz częściej nawiązują swoim wystrojem do natury i ponadczasowej elegancji. Dlatego w inspiracjach znajdziemy między innymi materiały przypominające w dotyku naturalne faktury, a także delikatne kształty poszczególnych elementów wyposażenia i neutralne kolory.

Poznaj nową kolekcję łazienkową LUA

LUA to nowa, kompletna kolekcja łazienkowa firmy Laufen. Łączy w sobie świeże, ciekawe wzornictwo, markową jakość i bogactwo funkcji. Kolekcję stworzył na zaproszenie firmy, francuski projektant Toan Nguyen. Tym samym LUA stanowi harmonijną propozycję, dopracowaną w każdym szczególe – od ceramiki, poprzez armaturę po wannę.

Laufen sponsoruje prestiżową nagrodę The European Property Awards 2022-2023

Jej godło otrzymują wyśmienite obiekty wyposażone m.in. w produkty Laufen i Laufen Bespoke.

SOBOLE.DESIGN. KULTURA

Kreatywny kampus na łonie natury, założony przez Tomka i Gosię Rygalik (Studio Rygalik)

Inwestycja w Sobolach, gdzie w ramach kreatywnego kampusu na łonie natury rozwijane jest zaawansowane centrum badawczo-rozwojowe.

APARTAMENTY CZARNA GÓRA

Nowoczesny obiekt z kompleksową infrastrukturą hotelową z sześcioma przylegającymi budynkami apartamentowymi, w którym znajduje się łącznie 350 apartamentów.

POBIERZ NASZE KATALOGI

Tutaj możesz pobrać katalogi, broszury oraz inne materiały dotyczące produktów.

Zobacz katalogi